Лопата Cellfast ERGO (40-002) (40-002)
Фото 3 |
Cellfast ERGO (40-002) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast ERGO (40-002)
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cellfast Ergo łopatka czarny/niebieski 1230 mm 40-002 | 141 zł |
Cellfast Ergo szpadel ostry 1230 mm | 102 zł |
Cellfast Szpadel ostry 40-002 | 95 zł |
Szpadel ostry ERGO 40-002 Cellfast | 107 zł |
Szpadel ostry CELLFAST 40-002, 123 cm | 95 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →