Лопата Fiskars 131403
Фото 3 |
Fiskars 131403 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 131403
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fiskars Szpadel prosty do lekkich gleb Długość 117 cm Ostrze ze stali szla | 95 zł |
Szpadel prosty FISKARS Solid | 179 zł |
Szpadel prosty Solid Fiskars 117 cm | 96 zł |
Szpadel prosty Solid 131403 | 109 zł |
Fiskars Szpadel prosty 131403 | 95 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →