Лопата Fiskars 131310
Фото 13 |
Fiskars 131310 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 131310
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fiskars Smart Fit Telescopic Garden Edging&planting Spade Posrebrzany 1000 | 212 zł |
FISKARS Szpadel teleskopowy prosty 2505/131310 | 185 zł |
Szpadel teleskopowy prosty FISKARS, Smartfit | 204 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! TELESKOPOWY SZPADEL PROSTY FISKRAS - PACZKOMAT, POCZTA | 231 zł |
Szpadel prosty teleskopowy 1054-1250mm [1000620] | 228 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →