Łopata Fiskars 131310
Zdjęcia 13 |
Fiskars 131310 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars 131310
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Smart Fit Telescopic Garden Edging&planting Spade Posrebrzany 1000 | 212 zł |
FISKARS Szpadel teleskopowy prosty 2505/131310 | 185 zł |
Szpadel teleskopowy prosty FISKARS, Smartfit | 204 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! TELESKOPOWY SZPADEL PROSTY FISKRAS - PACZKOMAT, POCZTA | 231 zł |
Szpadel prosty teleskopowy 1054-1250mm [1000620] | 228 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →