Łopata Fiskars 131403
Zdjęcia 3 |
Fiskars 131403 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars 131403
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Szpadel prosty do lekkich gleb Długość 117 cm Ostrze ze stali szla | 95 zł |
Szpadel prosty Solid Fiskars 117 cm | 96 zł |
Szpadel prosty Solid 131403 | 109 zł |
Fiskars Szpadel prosty 131403 | 95 zł |
FISKARS Szpadel prosty Solid 131403 | 77 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →