Łopata Fiskars 131400
Zdjęcia 7 |
Fiskars 131400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars 131400
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars 1025375 Łopata z okrągłą krawędzią do miękkiej podłogi i niskich k | 136 zł |
Fiskars Szpadel prosty trzon metalowy ergo | 142 zł |
Fiskars Szpadel prosty 1025375 | 128 zł |
Szpadel Ergonomic Fiskars prosty 125,5 cm | 123 zł |
FISKARS Szpadel ergo prosty 2001/131400 | 97 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →