Zgarniacz do śniegu Fiskars 143021
Zdjęcia 11 |
Fiskars 143021 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars 143021
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars SnowXpert 143021 DO-NO-SZU-FIS-013 | 309 zł |
Łopata FISKARS SnowXpert 1003470 | 279 zł |
Fiskars Pług do śniegu / łopata podwójna 3470 | 348 zł |
Łopata do śniegu FISKARS 1003470, 149,5 cm | 325 zł |
Pług śnieżny plast.szer.830mm snowxpert (fs143021) (śnieg) | 329 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →