Ручний розпилювач Cellfast IDEAL (50-705) (50-705)
Фото 4 |
Cellfast IDEAL (50-705) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast IDEAL (50-705)
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cellfast C.zestaw zraszający z dyszą 1/2'abs | 17 zł |
Cellfast Zraszacz prosty 1/2" + szybkozłącza (50-705) | 21 zł |
Zestaw ze zraszaczem prostym CELLFAST 50-705, 1/2' | 16 zł |
Zestaw do podlewania ze zraszaczem prostym Ideal Cellfast 1/2-5/8 cala | 17 zł |
ZESTAW ZE ZRASZACZEM PROSTYM 1/2'' | 20 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →