Ручний розпилювач GARDENA Comfort Cleaning Sprayer 18323-20
Фото 9 |
GARDENA Comfort Cleaning Sprayer 18323-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort Cleaning Sprayer 18323-20
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena Comfort pistolet zraszający do czyszczenia zraszacz ogrodowy do op | 90 zł |
Zraszacz pistoletowy do nawadniania ogrodu Gardena Premium 18323-20 | 93 zł |
Pistolet zraszający GARDENA Comfort 18323-20 | 90 zł |
Gardena 18323-20 Irrigation Gun Pomarańczowy 18323-20-UNIT | 85 zł |
Pistolet zraszający GARDENA Comfort 18323-20 | 90 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →