Ручний розпилювач GARDENA Comfort Cleaning Nozzle 18303-20 (18303-32.000.00)
Фото 5 |
GARDENA Comfort Cleaning Nozzle 18303-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort Cleaning Nozzle 18303-20
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zraszacz Gardena Comfort pistolet 18303-20 DO-NAW-KON-GER-002 | 69 zł |
Pistolet zraszający GARDENA Comfort 18303-20 | 69 zł |
Pistolet zraszający Gardena Comfort 18303-20 | 72 zł |
Gardena 18303-20 Irrigation Gun Pomarańczowy 18303-20-UNIT | 66 zł |
Gardena Zraszacz Pistoletowy – Comfort – Gardena | 100 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →