Pistolet / Lanca zraszająca GARDENA Comfort Cleaning Nozzle 18303-20 (18303-32.000.00)
Zdjęcia 5 |
GARDENA Comfort Cleaning Nozzle 18303-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Comfort Cleaning Nozzle 18303-20
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Comfort pistolet zraszaj?cy | 75 zł |
Pistolet zraszający Gardena Comfort 18303-20 | 72 zł |
Zraszacz Gardena Comfort pistolet 18303-20 DO-NAW-KON-GER-002 | 69 zł |
Gardena 18303-20 Irrigation Gun Pomarańczowy 18303-20-UNIT | 66 zł |
GARDENA Comfort pistolet zraszający | 72 zł |
Pistolet zraszający Gardena Comfort 18303-20 | 70 zł |
COMFORT PISTOLET ZRASZAJĄCY | 88 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →