Pistolet / Lanca zraszająca GARDENA Premium Multi Sprayer 18317-20
Zdjęcia 10 |
GARDENA Premium Multi Sprayer 18317-20 |
|
Zabezpieczenie przed zamarzaniem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Premium Multi Sprayer 18317-20
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena wielofunkcyjny pistolet zraszający Premium zraszacz do nawadniania | 129 zł |
Pistolet wielofunkcyjny Gardena Premium 18317-20 | 147 zł |
Przyłącze Gardena Premium pistolet wielofunkcyjny 18317-20 DO-NAW-ZRA-GER- | 131 zł |
Pistolet zraszający GARDENA Premium wielofunkcyjny 18317-20 | 131 zł |
Pistolet zraszający GARDENA Premium wielofunkcyjny 18317-20 | 131 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →