Ручний розпилювач GARDENA Comfort Multi Sprayer 18315-20
Фото 7 |
GARDENA Comfort Multi Sprayer 18315-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort Multi Sprayer 18315-20
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zraszacz pistoletowy wielofunkcyjny do nawadniania ogrodu Gardena Comfort | 119 zł |
Przyłącze Gardena Comfort pistolet wielofunkcyjny 18315-20 DO-NAW-ZRA-GER- | 110 zł |
Pistolet zraszający GARDENA Comfort wielofunkcyjny 18315-20 | 110 zł |
Pistolet zraszający Gardena Comfort 18315-20 | 117 zł |
Pistolet zraszający GARDENA Comfort wielofunkcyjny 18315-20 | 110 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →