Pistolet / Lanca zraszająca GARDENA Premium Basic Set 18298-20
Zdjęcia 8 |
GARDENA Premium Basic Set 18298-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Premium Basic Set 18298-20
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zraszacz Gardena Premium Zestaw podstawowy 18298-20 DO-NO-ZES-GER-327 | 169 zł |
Pistolet zraszający GARDENA zestaw 1/2" 18298-20 | 180 zł |
Gardena Premium Essentials Pistol Czarny 18298-20 | 166 zł |
Pistolet zraszający GARDENA zestaw 1/2" 18298-20 18241-20 | 180 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →