Pistolet / Lanca zraszająca GARDENA Comfort Hanging Basket Lance 18335-20
Zdjęcia 8 |
GARDENA Comfort Hanging Basket Lance 18335-20 |
|
Ochrona przed mrozem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Comfort Hanging Basket Lance 18335-20
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lanca zraszająca GARDENA Comfort do doniczek wiszących 18335-20 | 146 zł |
Gardena Comfort Irrigation Gun For Hanging Baskets Szary 18335-20 | 126 zł |
Gardena Lanca zraszająca 90cm - 18335-20 | 141 zł |
Gardena Comfort lanca zraszająca do doniczek wiszących | 152 zł |
Comfort lanca zraszająca GARDENA (18335-20 ) | 137 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →