Зрошувач GARDENA Comfort Vario 1949-20
GARDENA Comfort Vario 1949-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort Vario 1949-20
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena Comfort zraszacz dookolny Vario na szpilce | 120 zł |
Zraszacz GARDENA Vario 1949-20 | 97 zł |
Zraszacz dookolny Gardena Comfort Vario 01949-20 | 105 zł |
Gardena Circular Sprinkler Vario With Spike Pomarańczowy,Czarny 194920 | 96 zł |
Zraszacz GARDENA Vario 1949-20 | 98 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →