Zraszacz GARDENA Comfort Vario 1949-20
GARDENA Comfort Vario 1949-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Comfort Vario 1949-20
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Comfort zraszacz dookolny Vario na szpilce | 120 zł |
Zraszacz GARDENA Vario 1949-20 | 98 zł |
Zraszacz dookolny Gardena Comfort Vario 01949-20 | 105 zł |
Gardena Circular Sprinkler Vario With Spike Pomarańczowy,Czarny 194920 | 95 zł |
Zraszacz GARDENA Vario 1949-20 | 97 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →