Зрошувач GARDENA S-ES 1553-29 (01553-29.000.00)
GARDENA S-ES 1553-29 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA S-ES 1553-29
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena Zraszacz Wynurzalny S-Es G1553-29 | 42 zł |
Gardena Zraszacz wynurzalny 100 z dyszą pasmową końcową Sprinklersystem (1 | 44 zł |
Zraszacz wynurzalny 100 z dyszą pasmową końcową Gardena Sprinklersystem o | 53 zł |
Zraszacz wynurzalny Sprinklersystem Gardena 1553-29 | 50 zł |
Zraszacz prostokątny końcowy S-ES (1553) | 35 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →