Zraszacz GARDENA S-ES 1553-29 (01553-29.000.00)
GARDENA S-ES 1553-29 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA S-ES 1553-29
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Zraszacz Wynurzalny S-Es G1553-29 | 42 zł |
Gardena Zraszacz wynurzalny 100 z dyszą pasmową końcową Sprinklersystem (1 | 44 zł |
Zraszacz wynurzalny 100 z dyszą pasmową końcową Gardena Sprinklersystem o | 53 zł |
Zraszacz wynurzalny Sprinklersystem Gardena 1553-29 | 50 zł |
Zraszacz prostokątny końcowy S-ES (1553) | 35 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →