Zraszacz GARDENA S 30 1554-29
Zdjęcia 4 |
GARDENA S 30 1554-29 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA S 30 1554-29
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Dysza Wynurzalna S30 S30 Sprinklersystem | 62 zł |
Zraszacz wynurzalny S30 Sprinklersystem Gardena 1554-29 | 50 zł |
Zraszacz wynurzalny statyczny S 30 (1554) | 35 zł |
Gardena System zraszający - zraszacz wynurzalny S 30 System nawadniający d | 66 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →