Zraszacz GARDENA Comfort 8141-20 (08141-20.000.00)
Zdjęcia 4 |
GARDENA Comfort 8141-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Comfort 8141-20
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zraszacz Gardena Sektorowy Komfort 8141-20 | 147 zł |
Zraszacz dookolny i sektorowy Gardena Comfort 8141-20 08141-20 | 112 zł |
Zraszacz GARDENA 8141-20 | 119 zł |
Gardena Comfort 75-490 M² Sector Impact Sprinkler Czarny 74363 | 103 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →