Zraszacz GARDENA OS 140 8220-29
Zdjęcia 4 |
GARDENA OS 140 8220-29 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA OS 140 8220-29
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena wynurzalny zraszacz wahadłowy OS 140 System nawadniania do kwadrat | 170 zł |
Zraszacz Gardena Sprinklersystem OS 140 wynurzalny wahadłowy 08223-20 DO-N | 171 zł |
Zraszacz GARDENA OS 140 | 190 zł |
Gardena Opus 140 Pop-up Sprinkler Czarny 08223-20-UNIT | 177 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →