Zraszacz Karcher PS 300 (2.645-023.0)
Wideo 2 |
Karcher PS 300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher PS 300
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher 2.645-023.0 | 86 zł |
Zraszacz pulsacyjny Karcher PS 300 2.645-023.0 | 78 zł |
Zraszacz pulsacyjny KARCHER PS 300 | 61 zł |
Zraszacz pulsacyjny KARCHER PS 300 2.645-023.0 | 61 zł |
Zraszacz zmienno - pulsacyjny, KARCHER PS 300, 2.645-023.0 | 78 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →