Zraszacz Karcher OS 3.220 (2.645-133.0)
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Karcher OS 3.220 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher OS 3.220
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher zraszacz oscylacyjny OS 3220 2645-1330 2.645-133.0 | 87 zł |
Kärcher 2.645-133.0 | 120 zł |
Zraszacz oscylacyjny Karcher OS 3.220 2.645-133.0 | 99 zł |
Zraszacz Karcher Zraszacz oscylacyjnyOS 3.220 DO-EL-AIO-KAR-0157 | 103 zł |
Zraszacz czworokątny, KARCHER OS 3.220, 2.645-133.0 | 138 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →