Zraszacz Karcher OS 5.320 SV (2.645-135.0)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Karcher OS 5.320 SV |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher OS 5.320 SV
Wszystkie ceny 7 →Kärcher zraszacz oscylacyjny OS 5320 SV 2645-1350 2.645-135.0 | 179 zł |
Kärcher 2.645-135.0 | 199 zł |
Zraszacz oscylacyjny KARCHER OS 5.320 SV | 179 zł |
Zraszacz oscylacyjny KARCHER OS 5.320 SV 2.645-135.0 | 179 zł |
Karcher Zraszacz oscylacyjny - OS 5.320 SV | 212 zł |
Zraszacz oscylacyjny KARCHER OS 5.320 SV 2.645-135.0 | 211 zł |
Zraszacz "Elite" do domku letniskowego lub działki ogrodowej
Zraszacz oscylacyjny Karcher OS 5.320 SV jest jednym z najbardziej „zaawansowanych” zraszaczy tego typu. Jego zaletą jest unikalna możliwość dostosowywania i dostosowywania się do konkretnej witryny. Ten zraszacz można skonfigurować do nawadniania trawnika lub ogrodu o niemal każdej wielkości - od 20 m² do 320 m². Posiada wbudowany regulator, który pozwala na płynną zmianę ciśnienia wody od minimum do maksimum (4 bar). Część dysz (12 z 20) jest wyłączana, gdy konieczne jest zmniejszenie szerokości pasa nawadniającego (można go regulować w zakresie od 5 do 16 metrów). Zraszacz ma duży zasięg, ale zasięg można regulować (od 5 m do maksymalnie 20 m).
Wszystko przemyślane w najdrobniejszych szczegółach
Jakość sprzętu i przemyślana konstrukcja to cechy charakterystyczne zraszaczy Karcher. Wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego (w podstawie zastosowano metal dla niezawodności), który nie boi się ciepła i mrozu. Na spodzie znajdują się stalowe kołki do mocowania wypełnienia do podłoża. Wszystkie regulacje urządzenia są proste i intuicyjne. Unikalną cechą tej serii "Karcher" jest "błotnik" - mała chowana część, którą możesz zakryć połowę dysz znajdujących się najbliżej Ciebie. Ten „błotnik” zapobiega rozpryskiwaniu się wody przez zraszacz, gdy kucasz wokół zraszacza, regulując go. Żaden inny producent tryskaczy na świecie nie zapewnia takiej obsługi klienta. Opakowanie zawiera nawet specjalny (bardzo poręczny) środek do czyszczenia dysz.
Należy zauważyć, że jedynym zauważonym mankamentem tego aparatu jest konieczność czyszczenia. Kategorycznie nie lubi brudnej wody. Jeśli pobierasz płyn z zabłoconego zbiornika lub studni z piaskiem, to przed każdym podlewaniem należy wyczyścić filtr i wypłukać mechanizm wychylny. Dlatego lepiej jest podłączyć zraszacz do systemu ciśnieniowego z czystą wodą.
Bez zamieszania z "Karcherem"
Karcher OS 5.320 SV (i jego tańsza wersja bez przełączanych dysz) doskonale nadaje się do nawadniania średnich działek. Mogą pracować wydajnie przy ciśnieniu 2 bar (czyli w większości przypadków wystarczy nawet ciśnienie konwencjonalnego źródła wody). Podłączanie zraszaczy jest łatwe i proste - przy użyciu konwencjonalnych węży, złączek i kształtek.