Zraszacz GARDENA OS 90 8361-20
Zdjęcia 5 |
GARDENA OS 90 8361-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA OS 90 8361-20
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena system Micro-Drip zraszacz czworokątny OS 90 Zraszacz do autom sys | 85 zł |
Gardena Oscillating Sprinkler OS 90 | 101 zł |
Zraszacz GARDENA Micro-Drip-System OS 90 | 90 zł |
Gardena Os90 Oscillating Sprinkler Pomarańczowy 13325-20-UNIT | 79 zł |
Zraszacz GARDENA Micro-Drip-System OS 90 | 90 zł |
Zraszacz GARDENA Micro-Drip-System OS 90 08364-20 | 90 zł |
Gardena Micro-Drip-System zraszacz wahadłowy OS 90 zraszacz do oszczędnego | 90 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zraszaczy GARDENA OS 90 8361-20:
- Szybki i łatwy system łączenia
PolecamyPorównaj w tabeli →