Zraszacz GARDENA Comfort Vario 1948-20 (01948-20.000.00)
GARDENA Comfort Vario 1948-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Comfort Vario 1948-20
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zraszacz dookolny Gardena Vario 1948-20 01948-20 | 115 zł |
Zraszacz GARDENA 1948-20 | 118 zł |
GARDENA Comfort zraszacz dookolny Vario na sankach | 115 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →