Zraszacz GARDENA Twist 2068-20
Zdjęcia 4 |
GARDENA Twist 2068-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Twist 2068-20
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASPERSOR TWIST 4 dysze | 138 zł |
Zraszacz GARDENA Classic Twist 02068-20 | 73 zł |
GARDENA Classic zraszacz 4-funkcyjny Twist ze złączką | 77 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →