Zraszacz GARDENA T 200 8203-29
Zdjęcia 4 |
GARDENA T 200 8203-29 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA T 200 8203-29
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Sprinklersystem zraszacz wynurzalny turbinowy T200 do średnich tra | 104 zł |
Gardena Zraszacz wynurzalny turbinowy T 200 | 112 zł |
Zraszacz wynurzalny turbinowy T200 Gardena do powierzchni 200 m2 8203-29 | 129 zł |
Zraszacz Gardena Sprinklersystem T200 Comfort wynurzalny turbinowy 08203-2 | 110 zł |
Zraszacz GARDENA 08203-29 | 110 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →