Zraszacz GARDENA Micro Strip Sprinkler 1370-29
Zdjęcia 3 |
GARDENA Micro Strip Sprinkler 1370-29 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Micro Strip Sprinkler 1370-29
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysza Gardena Micro-Drip-System 5 szt. 01370-29 DO-NO-ZES-GER-0184 | 35 zł |
Dysza pasmowa GARDENA Micro-Drip-System 01370-29 (5 szt.) | 35 zł |
Micro-Drip-System - Dysza pasmowa 5 szt- Gardena | 10 zł |
Dysza pasmowa GARDENA Micro-Drip-System 01370-29 (5 szt.) | 35 zł |
Gardena Micro-Drip-System - dysza pasmowa 5 szt. | 23 zł |
Dysza zraszająca pasmowa GARDENA (01370-29) | 20 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →