Zraszacz GARDENA Premium 8136-20
Zdjęcia 6 |
GARDENA Premium 8136-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Premium 8136-20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
power eligible 8136u store outdoor aspersores gardenia hand manuales tools | 215 zł |
Gardena Interloocking Premium Impulse Sprinkler Posrebrzany 08136-20-UNIT | 156 zł |
Gardena 2 x zraszacz impulsowy kołowy i sektorowy Premium 08136-20 | 483 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →