Zraszacz GARDENA Adjustable Inline Drip Head 8317-29 (08317-29.000.00)
GARDENA Adjustable Inline Drip Head 8317-29 |
|
System szybkiego mocowania - Quick & Easy. Równomierne rozprowadzanie wody dzięki systemowi kompensacji ciśnienia (1 - 4 bar).
Zakraplacze w komplecie - 5 szt., korek - 1 szt 1
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Adjustable Inline Drip Head 8317-29
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przyłącze Gardena Micro-Drip-System Regulowany kroplownik rzędowy z kompen | 41 zł |
Kroplownik rzędowy GARDENA Micro-Drip-System 08317-29 (5 szt.) | 37 zł |
Gardena Gardena 08317-29 | 48 zł |
Gardena Micro-Drip-System - regulowany kroplownik rzędowy z kompensacją ci | 45 zł |
Regulowany kroplownik końcowy GARDENA (08317-29) | 39 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →