Zraszacz GARDENA Spray Nozzle 180° 1367-29 (01367-29.000.00)
GARDENA Spray Nozzle 180° 1367-29 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Spray Nozzle 180° 1367-29
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena G1367-29 Tobera Estándar Micro-asperseur 180 4078500136785 | 54 zł |
Dysza zraszająca GARDENA Micro-Drip-System 01367-29 (5 szt.) | 20 zł |
Micro-Drip-System - Dysza zraszająca 180° 5 szt - Gardena | 10 zł |
Dysza zraszająca GARDENA Micro-Drip-System 01367-29 (5 szt.) | 20 zł |
Gardena Micro-Drip-System - dysza zraszająca 180, 5 szt. | 30 zł |
Dysza zraszająca 180 5 szt GARDENA (01367-29) | 20 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →