Zraszacz GARDENA Pyramid 971-32
Zdjęcia 4 |
GARDENA Pyramid 971-32 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Pyramid 971-32
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zraszacz piramidowy GARDENA 971-32 | 28 zł |
Zraszacz piramida Gardena 971-32 00971-32 | 29 zł |
Zraszacz piramidowy GARDENA 971-32 | 28 zł |
Gardena Zraszacz ogrodowy Piramida (2514) | 36 zł |
Zraszacz Piramida Gardena 0971-32 50m2 360 stopni | 29 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →