Zraszacz GARDENA AquaZoom S 18710-20
Zdjęcia 7 |
GARDENA AquaZoom S 18710-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA AquaZoom S 18710-20
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AQUAZOOM S OSCILACYJNY 18710-34 | 225 zł |
Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom S 18710-20 | 139 zł |
Zraszacz Gardena AquaZoom S DO-NAW-ZRA-GER-083 | 150 zł |
Gardena Aquazoom Oscillating Sprinkler Posrebrzany S 18710-20-UNIT | 127 zł |
Zraszacz wahadłowy aquazoom S | 197 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →