Pistolet / Lanca zraszająca GARDENA Comfort Sensitive Plant Sprayer 18321-20
Zdjęcia 9 |
GARDENA Comfort Sensitive Plant Sprayer 18321-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Comfort Sensitive Plant Sprayer 18321-20
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pistolet zraszający Gardena do delikatnych roślin 18321-20 | 99 zł |
Przyłącze Gardena Comfort Pistolet 18321-20 DO-NAW-ZRA-GER-063 | 84 zł |
Gardena 18321-20 Irrigation Gun Posrebrzany 18321-20-UNIT | 91 zł |
Pistolet zraszający Comfort do delikatnych roślin | 141 zł |
Gardena Pistolet zraszający Comfort z regulacją strumienia (18321-20) | 96 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →