Pistolet / Lanca zraszająca GARDENA Comfort Spray Lance 18334-20
Zdjęcia 8 |
GARDENA Comfort Spray Lance 18334-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Comfort Spray Lance 18334-20
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przyłącze Gardena Comfort Lanca 18334-20 DO-NAW-ZRA-GER-066 | 116 zł |
Lanca zraszająca GARDENA Comfort 18334-20 | 117 zł |
Lanca zraszająca GARDENA Comfort 18334-20 | 116 zł |
Gardena Comfort Irrigation Rifle Szary 18334-20 | 117 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →