Кущоріз GARDENA ComfortCut Li 9856-20
Фото 5 |
GARDENA ComfortCut Li 9856-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA ComfortCut Li 9856-20
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena akumulatorowe nożyce do trawy ComfortCut Li nożyce do przycinania | 470 zł |
Akumulatorowe nożyce do trawy Gardena ComfortCut Li | 359 zł |
Nożyce do trawy GARDENA ComfortCut 9856-20 akumulatorowe | 360 zł |
Akumulatorowe nożyce do przycinania brzegów trawnika Gardena ComfortCut 09 | 344 zł |
Nożyce do trawy GARDENA ComfortCut 9856-20 akumulatorowe | 360 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →