Кущоріз Einhell GE-CG 18/100 Li T Solo (3410310)
Фото 17 |
Einhell GE-CG 18/100 Li T Solo |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GE-CG 18/100 Li T Solo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell GE-CG 18/100 Li T-Solo cordless grass shear 10 cm 18 V Black Red 3 | 515 zł |
Einhell Nożyce akumulatorowe GE-CG 18/100 Li T-Solo 20 cm | 363 zł |
Nożyce do trawy Einhell GE-CG 18/100 Li T (bez baterii) teleskopické | 379 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →