Кущоріз Einhell GE-CG 18/100 Li Solo (3410313)
Фото 9 |
Einhell GE-CG 18/100 Li Solo |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GE-CG 18/100 Li Solo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell 3410313 Nożyce do Żywopłotu Czarny/Czerwony Szer 10 cm Dł 20 cm | 250 zł |
Einhell Cordless Grass- and Bush Shear GE-CG 18/100 Li-Solo | 426 zł |
Einhell, Nożyce do trawy i żywopłotu, GE-CG 18/100 Li-Solo 3410313 | 317 zł |
Nożyce do trawy Einhell GE-CG 18/100 Li-Solo (bez baterii) | 287 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →