Nożyce do żywopłotu Einhell GE-CG 18/100 Li Solo (3410313)
Zdjęcia 9 |
Einhell GE-CG 18/100 Li Solo |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell GE-CG 18/100 Li Solo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell 3410313 Nożyce do Żywopłotu Czarny/Czerwony Szer 10 cm Dł 20 cm | 250 zł |
Einhell Cordless Grass- and Bush Shear GE-CG 18/100 Li-Solo | 426 zł |
Einhell, Nożyce do trawy i żywopłotu, GE-CG 18/100 Li-Solo 3410313 | 317 zł |
Nożyce do trawy Einhell GE-CG 18/100 Li-Solo (bez baterii) | 287 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →