Nożyce do żywopłotu Einhell GE-CH 1846 Li Kit
Zdjęcia 8 |
Einhell GE-CH 1846 Li Kit akum. 1 szt.akum. brak |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell GE-CH 1846 Li Kit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Akumulatorowe nożyce do żywopłotu GC-CH 1846 Li Kit Power X-Change | 432 zł |
Einhell Cordless Hedge Trimmer GC-CH 1846 Li Kit (1x2.0Ah) | 630 zł |
Einhell Nożyce akumulatorowe GE-CH 1846 Li 52 cm | 631 zł |
Nożyce do żywopłotu Einhell GE-CH 1846 Li Kit (z baterią) | 518 zł |
Różnice w modelach:
- Model GE-CH 1846 Li Solo - bez akumulatora i ładowarki
- Model GE-CH 1846 Li Kit - zawiera akumulator i ładowarkę
Modyfikacje Einhell GE-CH 1846 Li Kit
Ceny na Einhell GE-CH 1846 Li Kit |
---|---|---|---|---|
Einhell GE-CH 1846 Li Kit | od 432 zł | 4 oferty | ||
Einhell GE-CH 1846 Li Solo | od 230 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →