Nożyce do żywopłotu Karcher HGE 18-50 Battery 1.444-240.0
Zdjęcia 14 |
Karcher HGE 18-50 Battery 1.444-240.0 akum. 1 szt.akum. brak |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher HGE 18-50 Battery 1.444-240.0
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karcher Nożyce akumulatorowe HGE 18-50 Battery INT 18V 1.444-240.0 QEKARNC | 586 zł |
Nożyce akumulatorowe Karcher HGE 18-50 1.444-240.0 | 649 zł |
Nożyce do żywopłotu KARCHER HGE 18-50 Battery 1.444-240.0 akumulatorowe | 580 zł |
Karcher Nożyce akumulatorowe HGE 18-50 Battery INT 18V 1.444-240.0 129828 | 586 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Karcher HGE 18-50 Battery 1.444-240.0
Ceny na Karcher HGE 18-50 Battery 1.444-240.0 |
---|---|---|---|---|
Karcher HGE 18-50 Battery Set 1.444-241.0 | od 899 zł | 4 oferty | ||
Karcher HGE 18-50 Battery 1.444-240.0 | od 549 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →