Lopper Yato YT-8835
Yato YT-8835 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8835
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Nożyce do konarów 780mm / 44mm 8835 | 60 zł |
Sekator Yato YT-8835 nożycowy | 61 zł |
Nożyce do konarów YATO, 780 mm YT-8835 | 57 zł |
Sekator do konarów 780 mm Yato YT-8835 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 51 zł |
NOŻYCE DO GAŁĘZI 750MM GRUBOŚĆ DO 44MM | 71 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →