Sekator Yato YT-8800
Yato YT-8800 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8800
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-8800 Nożyce Ogrodnicze | 25 zł |
Sekator uniwersalny YATO, 205 mm YT-8800 | 17 zł |
Sekator ręczny YATO YT-8800 | 20 zł |
YATO Yato Sekator uniwersalny nożycowy 205mm 8800 | 18 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →