Nożyce ogrodowe Yato YT-8824
Yato YT-8824 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8824
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Nożyce do żywopłotu teleskopowa rączka 8824 | 66 zł |
Nożyce do żywopłotu YATO 8824, 89 cm | 57 zł |
Nożyce do żywopłotu, teleskopowe 690-890 mm Yato YT-8824 - ZYSKAJ RABAT 30 | 56 zł |
NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU TELESKOPOWE 580-830MM | 79 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →