Nożyce ogrodowe Yato YT-19763
Zdjęcia 4 |
Yato YT-19763 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-19763
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyczki krawieckie YATO YT-19763 | 5 zł |
YATO Nożyczki krawieckie 170mm 19763 | 6 zł |
Nożyczki krawieckie 170mm 19763 | 6 zł |
Nożyczki krawieckie YATO YT-19763 | 5 zł |
Nożyczki krawieckie YATO 19763, 170 mm | 5 zł |
NOŻYCZKI 170MM | 6 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →