Sekator Yato YT-828378
Zdjęcia 6 |
Yato YT-828378 |
|
Silnik bezszczotkowy. Częstotliwość cięcia 60 cięć na minutę
Model Yato YT-828377 jest dostarczany z akumulatorem 2 Ah, natomiast model YT-828378 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-828378
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-828378 DO-EO-NOZ-YATO-004 | 339 zł |
Sekator Akumulatorowy 18V Body Yato | 317 zł |
SEKATOR 18V BEZ AKUMULATORA | 341 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →