Sekator Fiskars X-series P921 M (1057173)
Zdjęcia 3 |
Fiskars X-series P921 M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars X-series P921 M
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Sekator obejściowy M seria X PowerGear P921 z uchwytem rolowanym d | 135 zł |
Sekator nożycowy Fiskars X-series M 1057173 | 149 zł |
Fiskars P921 1057173 DO-EO-SEK-FIS-017 | 160 zł |
Sekator ręczny FISKARS X-series M P921 1057173 | 160 zł |
Sekator ręczny FISKARS X-series M P921 1057173 | 160 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →