Nożyce ogrodowe Fiskars 1000557 (111090)
Zdjęcia 3 |
Fiskars 1000557 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars 1000557
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Nożyce do trawy Długość 26 cm Wysokiej jakości stalowe ostrza/ two | 75 zł |
Fiskars S50 1000557 DO-NO-NOZ-FIS-014 | 87 zł |
Fiskars Fiskars Nożyce do trawy s50 | 93 zł |
Fiskars Nożyce do trawy S50 - 111090 | 84 zł |
Nożyce do trawy s50 | 93 zł |
Fiskars Nożyce Do Trawy 1000557 S50 | 84 zł |
NOŻYCE DO TRAWY S50 | 91 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →